Projektavimas ir gamyba

"Astroje" dirba 250 žmonių, o bendras gamybos plotas yra 23 000 m². Norint būti konkurencingu gamintoju kainos ir kokybės atžvilgiu, mes kiekvienais metais investuojame į naujas gamybos technologijas, gamykloje turime savo inžinerijos, bandymų, kokybės ir technikos skyrius, kurie skiria daug dėmesio detalėms pradedant nuo projektavimo iki gaminio galutinio surinkimo ir pridavimo klientui.
Aukščiausia kokybė
Sertifikuoti ISO 9001/14001

Įmonėje įdiegta nuo 2000 metų kokybės valdymo sistema ISO 9001 ir nuo 2003 metų aplinkos apsaugos valdymo sistema ISO 14001.


Kliento poreikių analizė

Kliento poreikių analizavimas ir supratimas yra vienas iš pagrindinių aspektų norint pateikti techniškai išpildytą komercinį pasiūlymą išlaikant konkurencingą kainą, kas lemia efektyvų startą kiekviename naujame projekte, todėl mūsų pardavimų/projektų vadovai reikliai analizuoja kiekvieno kliento pateiktas užduotis ar išreikštus norus, esant poreikiui vyksta pas klientą ir fiziškai analizuoja vietą, kurioje bus montuojami nauji įrengimai. 

Projektų valdymas
"Astra" įmonėje yra įdiegta moderni ERP sistema apjungianti visus projekto etapus, pradedant nuo užsakymo gavimo iki pagamintos produkcijos pristatymo. Kiekvienas projektas yra individualus, todėl būtinas jo planavimas, sėkmingą planavimą lemia gamykloje esančių įrenginių apkrovimo monitoringas, projektuotojų užimtumo žinojimas ir griežtas medžiagų tiekimo terminų sudeliojimas, visų šių dalykų kontroliavimas padeda išlaikyti užduotus gamybos terminus išlaikant aukščiausią pagamintos produkcijos kokybę.
Projektavimas

Dauguma įmonėje gaminamos produkcijos projektuojama ir gaminama pagal individualius poreikius įvertinant naudojamą pas klietą technologinę specifiką bei kitas sąlygas. Projektavimo eigoje mūsų komanda visuomet bendradarbiauja su klientu, analizuoja užduotis, atlieka projektinius skaičiavimus, pateikia techninius sprendimus bei derina surinkimo brėžinius prieš pradedant bet kokią gamybą. 

Galimi projektavimo standartai:

  • EN13445
  • EN14015
  • AD2000
  • EAC 
Gamyba
Gamykloje naudojamos moderniausios nerūdijančio plieno apdirbimo technologijos: suvirinimas valdomas mikroprocesoriumi, programiniai pjaustymo, štampavimo, karpymo ir lankstymo centrai, specialūs įrengimai dugnų, marškinių ir kitų elementų gamybai, specializuoti įrengimai poliravimo darbams. Visos medžiagos ir komplektuojantys gaminiai naudojami tik vakarų gamybos, kas užtikrina aukštą gaminių kokybę ir patikimumą. Didžiausias talpyklos diametras, kurį galime pagaminti 6000 mm, cilindrinės dalies ilgis iki 50 000 mm, maksimali keliamoji galia 50 t.
Kokybės užtikrinimas
"Astra" gaminių kokybę užtikrina atskiras kokybės skyrius, kuriame ilgaamžę patirtį turintys specialistai naudoja modernią matavimų įrangą. Kiekvienas matavimas, inspekcija, kontrolė ar bandymas yra protokoluojamas ir pateikiamas kartu su galutine gaminio dokumentacija.
Produkcijos pridavimas
Produkcijos priėmimo bandymo (FAT) metu klientas gali įvertinti įrangą gamybos proceso metu ir po jo, patikrindamas, ar įranga pagaminta ir veikia pagal technines specifikacijas. FAT užtikrina, kad komponentai ir įrengimo procesai veiktų tinkamai atsižvelgiant į pačios įrangos funkcionalumą. Mums malonu jus sutikti mūsų gamykloje ir padėti inspektuoti jūsų naujai pagamintus įrengimus.
Logistika
Kaskart, kai gauname užklausą dėl sąlyginai didelių negabaritų įrengimo, pirmiausia analizuojame galimybes, kaip jį teks pristatyti klientui, daromas maršruto tyrimas ir parenkamas saugiausias ir ekonomiškiausias maršrutas. Produkcija gali būti pristatoma tiek krovininiais vilkikais, tiek samdant atskirą krovininį laivą. Mes nebijome didelių gabaritų gaminių, išlieka tik du klausimai, ar yra galimybė jį jums pristatyti ir ar pagaminta talpykla tilps jūsų gamykloje?

Vieni iš lyderių Europoje

Mūsų pagamintos produkcijos nėra tik Antarktidos žemyne!

Virš 85% įmonėje pagamintos produkcijos eksportuojama į tokias šalis, kaip Suomija, Švedija, Norvegija, Prancuzija, Vokietija, Belgija, Olandija, Italija, Ukraina, JAV ir kt. valstybes.

Geografija
Eksporto šalys
Patirtis
Virš
Talpyklos
Pagaminta per praeitus metus virš
Susisiekite su mumis
Norėdami palikti mums pranešimą, galite pasinaudoti šia forma. Perskaitę jūsų žinutę, su Jumis susisieksime. Taip pat galite su mumis susisiekti mūsų kontaktiniais duomenimis pateiktais skiltyje "kontaktai".

Adresas: Ulonų 33 LT-62161, Alytus
Telefono nr.: +370 315 51976, +370 315 52176
Faksas: +370 315 52265
El. paštas: info@astra.lt
Siųsti užklausą