Apie mus

Šiandien „Astra“ – viena seniausių metalo apdirbimo sektoriaus įmonių Lietuvoje, tiek regione, tiek visoje Europoje žinoma juodojo ir nerūdijančiojo plieno apdirbimo sektoriuose, didžiausia regione  talpyklų bei slėginių indų gamintoja, produkciją eksportuojanti į daugybę Europos ir pasaulio šalių. Gamykla "Astra" įsikūrusi pietų Lietuvos mieste Alytuje, nutolusiame nuo Kauno - 60 km, Vilniaus - 110 km, Klaipėdos jūrų uosto - 300 km, Lenkijos sienos - 50 km.

Mūsų istorija

Įmonė įkurta 1929 m. kaip žemės ūkio technikos gamintoja. Nuo savo įkūrimo dienos kompanija pergyveno eilę transformacijų, bet liko ištikima vienam dalykui – plienui ir šiandien yra žinoma kaip viena lyderiaujančių talpų ir slėginių indų iš juodo bei įvairių nerūdijančių plienų rūšių gamintoja.

Vieni iš lyderių Europoje

Mūsų pagamintos produkcijos nėra tik Antarktidos žemyne!

Virš 85% įmonėje pagamintos produkcijos eksportuojama į tokias šalis, kaip Suomija, Švedija, Norvegija, Prancuzija, Vokietija, Belgija, Olandija, Italija, Ukraina, JAV ir kt. valstybes.

Geografija
Eksporto šalys
Patirtis
Virš
Talpyklos
Pagaminta per praeitus metus virš
Susisiekite su mumis
Norėdami palikti mums pranešimą, galite pasinaudoti šia forma. Perskaitę jūsų žinutę, su Jumis susisieksime. Taip pat galite su mumis susisiekti mūsų kontaktiniais duomenimis pateiktais skiltyje "kontaktai".

Adresas: Ulonų 33 LT-62161, Alytus
Telefono nr.: +370 315 51976, +370 315 52176
Faksas: +370 315 52265
El. paštas: info@astra.lt
Siųsti užklausą