Naujiena

AUTOCISTERNOS – PUSPRIEKABĖS IŠ NAUJŲ DUPLEX PLIENŲ SUKŪRIMAS IR PATEIKIMAS ES RINKAI

2019 02 22

AB Mašinų gamykla „Astra“ įgyvendina projektą „Autocisternos – puspriekabės iš naujų DUPLEX plienų sukūrimas ir pateikimas ES rinkai” (projekto Nr. J05-LVPA-K-04-0017) pagal 2014-2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 1 prioriteto „Mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų skatinimas“ įgyvendinimo priemonę Nr. J05-LVPA-K „Intelektas. Bendri mokslo – verslo projektai“, kuris yra finansuojamas iš Europos Regioninės plėtros fondo.

AB Mašinų gamykla „Astra“ yra viena seniausių ir didžiausių metalo apdirbimo įmonių Lietuvoje. Įmonė kuria ir gamina nerūdijančio plieno talpas, talpyklas, slėginius indus ir kitus gaminius maisto, chemijos, medicinos ir kitų pramonės šakų įmonėms. Įmonės sukurta ir pagaminta produkcija vertinama ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.

Šio projekto tikslas – sėkmingai įgyvendinus MTEP veiklas, sukurti itin gerai izoliuotą, lengvesnę autocisterną-puspriekabę iš naujų itin aukštų mechaninių savybių medžiagų - DUPLEX plienų. Projektas įgyvendinamas su partneriu, Lietuvos energetikos institutu.